Подільський Енергоконсалтинг

Наша організація співпрацює з широким спектром постачальників якісного обладнання як в Україні, так і світового рівня. Для кожного проекту ми обираємо оптимальний варіант за критеріями: Якість (надійність), Вартість, Термін поставки.

ABB Україна

Компанія АББ, світовий лідер з технологій для енергетики та автоматизації, працює в Україні з 1992 року. В АББ в Україні працюють 180 співробітників.

ПАТ «Запорожтрансформатор»

ПАТ «Запорожтрансформатор» – один із лідерів світового трансформаторобудівництва, який поставляє свою продукцію в 83 країни світу.

ТОВ «АВМ АМПЕР»

ТОВ «АВМ АМПЕР» - підприємство, створене у 1999 році, яке здійснює виробництво електроустаткування для передачі і розподілу електроенергії.

Підприємство «ТФ Кабель»

Підприємство «ТФ-Кабель» - постачання якісної високовольтної кабельної продукції.

Martifer

ТОВ «Мартіфер Солар УА» спеціалізується на рішеннях «під ключ» в проектах підряду і постачання, покриваючи всі сегменти будівництва фотоелектричних станцій.

Електротехнічна компанія «Елтехком»

Постачальник якісного щитового устаткування.

Електротехнічна компанія «Екніс-Україна»

Компанія постачає силове устаткування всіх класів напруги, контрольно-вимірювальних приладів і пристроїв автоматики, а також газоаналітичного устаткування.

ПАТ «Укрелектроапарат»

Одне з провідних підприємств трансформаторобудівництва України.

ПАТ «ХАРТРОН»

НВП ХАРТРОН-ІНКОР випускає модифікації ПМ РЗА «Діамант», що забезпечують захист і автоматику.

ЗАО «ЗЕТО»

Розробка і виробництво високовольтних апаратів для електростанцій та підстанцій напругою від 10 до 1150кВ, ошиновки жорсткої 110-500кВ, розрядників, обмежувачів перенапружень 0,4-500 кВ, полімерних ізоляторів 10-500 кВ.

Торговий дім «ЕЛВО-Україна»

Постачання, сприяння впровадженню електротехнічної продукції заводів холдингу в Україні на об'єкти енергогенеруючих і енергозабезпечуючих компаній.

ТД «Світло»

Оптово-роздрібна торгівля електро-технічною, кабельно-провідниковою продукцією й освітлювальним устаткуванням побутового й промислового призначення.